Odszkodowanie po śmierci ojca lub matki

Utrata bliskiej osoby, jaką jest rodzic, należy do ciężkich, a czasem nawet traumatycznych przeżyć, a żadna kwota nie jest w stanie zastąpić straty po najbliższych członkach rodziny. Jednak uzyskanie odszkodowania po śmierci ojca lub matki, jak i stosowne zadośćuczynienie, jakie wypłaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku, w naszym mniemaniu należy się ich potomkom i często stanowi podporę finansową w bardzo trudnym momencie życia.

Wiemy, że utrata bliskiej osoby w wyniku wypadku, to trudny moment na samodzielne zebranie odpowiedniej dokumentacji, prowadzenie rozmów z ubezpieczycielami i przygotowywanie odpowiednich wniosków – dlatego to my dopełniamy wszystkich obowiązków i podejmujemy wszystkie działania mające na celu uzyskanie jak największego odszkodowania dla naszych Klientów.

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i staranny. Zgodnie z polityką naszej Spółki, nie narażamy naszych Klientów na dodatkowe koszty. Nie uiszczają oni żadnych opłat na etapie przed-sądowym i nie ponoszą kosztów zastępstwa adwokackiego w sądzie. Reprezentujemy naszych Klientów i dochodzimy najwyższych kwot odszkodowania za śmierć rodzica, jak również pokrycia kosztów pogrzebu i stosownego zadośćuczynienia.

Ze względu na to, że sama myśl o śmierci bliskiej osoby, nie należy do tematów łatwych do omawiania, prawie nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, co upoważnia członka rodziny do roszczeń o odszkodowanie po śmierci ojca lub matki. Nie stanowi o tym jedynie sam fakt tragicznego zdarzenia, ale również więź emocjonalna z rodzicem, wpływ takiego wydarzenie to miało na sytuację życiową potomków, oraz inne powszechnie nieznane elementy, które są podstawą do ubiegania się o wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i profesjonalnej pomocy w tej niezwykle trudnej sytuacji dotyczącej śmierci rodzica w wyniku wypadku – skontaktuj się z nami.

Ta strona używa cookies. Akceptuje.