Jak pomagamy?

Dzięki nam szybko uzyskasz maksymalne odszkodowanie.

Poświęcając nam swoją sprawę nic nie musisz załatwiać sam. Pomożemy Ci w skompletowaniu pełnej dokumentacji i zebraniu niezbędnych informacji. W Twoim imieniu podejmiemy kontakt z ubezpieczycielem lub osobą odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania. Nasza Spółka przekaże Twoją sprawę adwokatowi specjalizującemu się w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Jako nasz Klient nie uiszczasz żadnych opłat na etapie przed sądowym i nie ponosisz kosztów zastępstwa adwokackiego w sądzie. Nasza Spółka zadba na własny koszt o oszacowanie poniesionej przez Ciebie szkody, w tym ocenę przez niezależnego lekarza doznanego uszczerbku na zdrowiu.

Jako że pomagamy poszkodowanym na każdym etapie sprawy, warto skorzystać z naszych usług od razu po wypadku, co znacznie zwiększa możliwość uzyskania najwyższego odszkodowania. Dzięki przygotowanym przez nas profesjonalnym i skutecznym wnioskom, popartym rzetelną oceną wysokości dochodzonego odszkodowania, opiniami lekarskimi i właściwie powoływanym, aktualnym orzecznictwem Sądu Najwyższego, zapewniamy szybką i skuteczną realizację Twoich uzasadnionych roszczeń.

Ta strona używa cookies. Akceptuje.